O nás

Powergate 4 Motion s.r.o. byla založena v roce 2012, na základě obchodního zastoupení,které aktivně působilo více než 5 let na českém a slovenském trhu. Jsme inženýrská a distribuční společnost. Jsme aktivním členem  skandinávské skupiny Powermec a používáme její bohaté, 20 leté, zkušeností při výběru a dodávky elektromechanických komponentů. Mezi hlavní oblasti naší práce patří:

 

Příslušné kompetence

Zákazník dostane mnohem více než jen samotný produkt. Naši odborní pracovníci, na základě svých rozsáhlých zkušeností, pomohou při výběru optimálních komponentů. Spolupracují se zákazníkem od prvních kroků při návrhu až po závěrečné testy a nasazení profuktu do výroby.

Často nabízíme komponenty zákazníků OEM, které jsou pak vyráběny v různých továrnách (optimalizace nákladů). V zájmu zajištění co nejvyšší kvality produkce má Powermac v Tchaj-wanu, otevřenou samostatnou společnost, jejíž zaměstnanci koordinují výrobu navržených řešení.

 

Příslušné produkty

Úzká spolupráce s dodavateli a stálé rozšiřování znalostí o produktech které je největším aktivem společnosti. Naši stálí zákazníci velmi oceňují naše navrhovaná inovativní řešení.

Naši technici na Tchaj-wanu stále kontrolují výrobní linky v čínských nebo tchajwanských továrnách, kde je externí výroba komponentů.

 

Příslušné ceny

Nalezení "zlaté střední cesty" mezi kvalitou a cenou, je jednou z největších výhod, které nabízíme.

Dlouhodobá spolupráce s vybranými výrobci postavené na principu loajality a důvěry je garantem dlouhodobé spolupráce na lince Výrovce – Powergate 4 Motion – Zákazník.